Rolety zewnętrzne coraz częściej stanowią element dekoracyjny, przy jednocześnie spełnionym warunku bycia wentylem bezpieczeństwa w naszych prywatnych domach. Chronią przed słońcem i zimnem, stanowią barierę antywłamaniową, wizualnie komponują się także z jego strukturą. Jedne z dostępnych na rynku modeli rolet zewnętrznych pozwalają na zaakcentowanie wnęki okiennej. Inne, montowane pod warstwą ocieplenia czy wręcz w części nadproża, są praktycznie niewidoczne aż do momentu ich odsłonięcia. Ciekawym elementem są też bramy rolowane dopasowujące się stylem do rolet okiennych, czy żaluzje fasadowe chroniące przed słońcem i nadające budynku nowoczesności. Szeroka kolorystyka, zróżnicowana konstrukcja, ale głównie nowoczesne systemy sterowania pozwalają nam cieszyć się ich funkcjonalnością i dopasować produkt do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne (zwane również nasadkowymi lub nakładanymi) montuje się na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety nakładana jest bezpośrednio na ramę okienną lub drzwiową. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice pancerza a następnie cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej.  Skrzynka rolety staje się niewidoczna a roleta wydaje się częścią okna.

3-1

 

Rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna może być montowana w każdym momencie, niezależnie od tego, czy budynek jest dopiero w fazie budowy, czy jest już wykończony. Stosuje się ją na elewację. Ze względu na duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów, roleta idealnie komponuje się z wybranym stylem architektonicznym. W ofercie dostępnych jest wiele modeli a dzięki zainstalowanym w nich, doskonałej jakości napędom przeciążeniowym, radiowym oraz przewodowym sterowanie roletą staje się proste i komfortowe. Rolety zewnętrzne, ze względu na swoją budowę, doskonale izolują ciepło. Są barierą dla nieproszonych gości. Rolety, po częściowym ich opuszczeniu, stanowią znakomitą ochronę pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Wszystkie oferowane przez nas systemy rolet zewnętrznych występują samodzielnie lub w wersji z moskitierą chroniącą, szczególnie latem, przed owadami.

4

Rolety nadprożowe

Rolety systemu nadprożowego to system specjalnie zaprojektowany z myślą o nowo wznoszonych budynkach. Elementy tego systemu zapewniają szybkie i proste wbudowanie rolety w każdy rodzaju muru. Posiadają stabilne mocowania do elementów konstrukcyjnych budynku. Stabilność konstrukcji skrzynki  zapewniona jest przez stalowe zbrojenie oraz aluminiowy nośnik tynku. Skrzynka rolety nadprożowej jest w pełni zabudowana. Dzięki temu system ten można idealnie wpasować w zamysł architektoniczny budynku. Możemy tu zastosować różne rodzaje profili (PA-39, PA-45, PA-52, PVC-37 lub PVC-52) w pełnej gamie kolorystycznej. Rolety stanowią znakomitą izolację termiczną i akustyczną.

5

tel.: + 48 25 632 85 57
tel.: + 48 664 054 099
tel.: + 48 696 063 542
tel.: + 48 698 332 617

E-mail.: biuro@asstyle.pl

As-Style Siedlce, Mazowieckie © 2021. All Rights Reserved