O Firmie

Okna As Style
Tam gdzie praca łączy się z pasją - rodzi się jakość

Dlatego dziś firma AS-STYLE to nie tylko producent stolarki okiennej i drzwiowej, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zespół. Wspólnie się inspirują, wymieniają doświadczeniem, kierują się rzetelnością, uczciwością i profesjonalizmem.

Każdy klient jest dla nas inny i posiada inne oczekiwania, dlatego naszym mottem jest „podejście indywidualne”. W dobie globalizmu i komercjalizacji z dużym dystansem podchodzimy do masowej produkcji.

Najważniejsi są nasi klienci.

To oni kreują swoje okna i drzwi, a my im w tym tylko pomagamy – doświadczeniem, profesjonalizmem, wiedzą techniczną, mając głównie na uwadze indywidualne potrzeby coraz bardziej świadomych odbiorców. Podobnie jak oni cenimy sobie estetykę wykonania i coraz większe wymagania w zakresie energooszczędności. Tworząc nasze produkty kierujemy się jednym – zapewnić odbiorcy takie rozwiązanie, z którego chętnie skorzystalibyśmy sami.

Siłą naszej firmy są ludzie, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży.

Dzięki zaangażowaniu i sercu, które wkładamy w każde działanie, tworzymy najwyższą jakość. Siłą napędową naszej firmy jest praca zgranego zespołu ludzi w przyjaznej atmosferze, która prowadzi do kreatywnych rozwiązań nie tylko biznesowych, ale także ludzkich.

received_285869862159208-240x300

ANITA OLSZEWSKA

+ 48 664 054 099

A.OLSZEWSK@AS-STYLE.PL

 

 

Mam na imię Anita.  Zajmuję się branżą okienno- drzwiową od 2000 roku. Początki były trudne, jednak dzięki indywidualizmowi, poczuciu humoru, pozytywnemu nastawieniu oraz kontaktach z klientami szybko opanowałam tę trudną branżę. Karierę rozpoczęłam od produkcji okien PCV, następnie doszła produkcja aluminium. Każdy z tych okresów wymagał ogromnego zaangażowania, ale było warto. Produkcja to jeden z trudniejszych wyzwań, aczkolwiek pozwala na kreowanie towarów z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.

W tych zakresie przydatne staje się moje prywatne zainteresowanie jakim jest aranżacja wnętrz. Tworząc nasze produkty nie myślę o nich w kategorii „produkt”, „cena” , „wymiar” lecz jako solidność, estetyka, innowacyjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo czy zadowolenie klientów.

Moją pasją jest również matematyka. Jest to dziedzina związana z logicznym myśleniem, kreatywnością, tworzeniem. Wychodząc od różnych założeń, otrzymujemy jeden konkretny wynik. W pracy z klientem jest podobnie, tam, gdzie spotykają się różne potrzeby i możliwości otrzymujemy produkt, który spełnia wszelkie oczekiwania.

Tym co kocham są również podróże, poznawanie nowych miejsc, ludzi, ich kultury i osobowości. Zawsze byłam chłonna nowej wiedzy, doświadczeń. Nie boję się ryzyka.

received_450557869094359-240x300

JUSTYNA MARCHELAK

+ 48 698 332 617

J.MARCHELAK@AS-STYLE.PL

Mam na imię Justyna. Moja przygoda z branżą budowlaną rozpoczęła się w 2015 roku. Poszukiwałam wtedy dziedziny, która połączyłaby moje wykształcenie z moim charakterem. Ukończyłam filologię francuską, co nie jest do końca związane ze stolarką okienno-drzwiową, jednak zapoznawanie się z językiem technicznym upewniło mnie w przekonaniu, że właśnie w tym widzę swoją przyszłość.

Moje zainteresowania związane z poznawaniem nowych rzeczy, kultur i języków obcych pozwoliło mi  na odnalezienie się w tematyce okienno-drzwiowej, jak i w pracy z klientami. Dla mnie praca z ludźmi, to tworzenie pewnych relacji. Relacja bezpieczeństwa, zaufania i zwykłej ludzkiej sympatii. W pracy z klientami staram się stworzyć ciepłą atmosferę, dać im wsparcie swoim doświadczeniem, ale przede wszystkim zrozumieć ich potrzeby i odnaleźć wspólne rozwiązanie. Przy tworzenie wizerunku budowli jaką jest nasz dom, są to bardzo ważne aspekty.

Oprócz osób, które spotykam w pracy na co dzień twarzą w twarz jestem odpowiedzialna za tworzenie relacji z klientami zagranicznymi głównie z Francji, Belgii i Luxemburga, ale również Niemiec i Szwecji. Mogę dzięki temu rozwijać znajomość języków obcych, co jest moją pasją, a dodatkowo poznawać specyfikę tamtych rynków, jeśli chodzi o tematykę stolarki i przenosić najciekawsze rozwiązania do oferty krajowej. Cieszę się, że obecnie mam możliwość decydowania o ich zakresie będąc współwłaścicielem tej firmy.

Ceną wielkości jest odpowiedzialność.
– Winston Churchill

tel.: + 48 25 632 85 57
tel.: + 48 664 054 099
tel.: + 48 696 063 542
tel.: + 48 698 332 617

E-mail.: biuro@asstyle.pl

As-Style Siedlce, Mazowieckie © 2021. All Rights Reserved