W urządzaniu naszego domu niezbędnym elementem są dodatki, takie jak: parapety, rolety wewnętrzne, moskitiery. Ciekawym rozwiązaniem, szczególnie dla budowli wielorodzinnych, mogą być też szklane daszki i balustrady.

PARAPETY

Parapety lastrykowe, wyglądem przypominające kamienne grobowce a dawniej wykorzystywane do wykończenia okien od wewnątrz, odeszły już do lamusa. Asortyment parapetów proponowany obecnie jest w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Miłośnicy kamieni naturalnych, amatorzy elementów drewnianych, czy fani prostych form z PVC, w ofercie AS-STYLE na pewno znajdą coś dla siebie. Parapety wewnętrzne spełniają przecież coraz więcej funkcji. Nie są to już tylko półki pod rośliny doniczkowe, czy osłony grzejników. Coraz częściej parapet tworzy jedną całość z blatem roboczym w kuchni, w pokojach dziecięcych spełnia rolę biurka, konsoli, czy też pełni rolę ozdobnego pulpitu w salonie. Tym samym materiałem wykańczane są stopnie schodów i powierzchnie poziome łazienkowych szafek. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie parapetu do wystroju pomieszczenia a różnorodność struktur, harmonizująca ze stolarką okienną i drzwiową, pomaga stworzyć w pełni spójne wnętrze.

Nie zapominamy również o jakości i wyglądzie parapetów zewnętrznych, chroniących elewację budynku przed zaciekaniem. Możliwość wyboru kolorów z palety RAL, opływowe kształty, imitacja płytek, czy drewna to detale, które sprawiają, że nasz dom już z zewnątrz przyciąga uwagę pięknym wykończeniem okna.

MOSKITIERY

Niepozorny przedmiot, który chroni wnętrze naszego domu przed intruzami? Nie, nie chodzi tu wcale o drzwi antywłamaniowe, stanowiące przeszkodę dla złodziei. Moskitiery chronią nas przed uporczywym atakiem owadów, na które szczególnie jesteśmy narażeni latem. Upalny wieczór przy książce, a wokół komary? Nie, nie jesteśmy na to skazani. Niewielkim kosztem możemy pozbyć się problemu na wiele lat, gdyż konstrukcje moskitier pozwalają na ich łatwy montaż i demontaż w kolejnych sezonach. Kolory moskitier dopasowane są do wybarwienia stolarki okiennej  Modele moskitier przeznaczone do różnych typów stolarki (ramki do standardowych okien, moskitiery drzwiowe – jak w amerykańskich filmach, czy konstrukcje przesuwne do popularnych drzwi tarasowych) sprawiają, że moskitiery to praktyczny i dyskretny patent na owady.

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety wewnętrzne dopasowują się stylem i wzornictwem do naszych wnętrz. Różnobarwność i faktury dostępnych tkanin pozwalają stworzyć ciepły klimat i nadać stylowy charakter pomieszczeniu nawet bez pomocy projektanta wnętrz. Rolety zapewniają perfekcyjną ochronę przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem a okna zyskują estetyczny wygląd. Rolety w kasetach, wolnowiszące, plisowane, rzymskie, dzień/noc, zaciemniające czy dachowe – wszystkie są proste w montażu oraz łatwe w obsłudze i utrzymaniu. To doskonała ozdoba wnętrza i ciekawy element jego aranżacji.

 

DASZKI I BALUSTRADY SZKLANE

Daszek nad drzwiami wejściowymi domu lub budynku wielorodzinnego spełnia zarówno funkcję dekoracyjną, jak i ochronną. Stanowi on element ozdobny, podkreślający charakter budowli, ale jednocześnie chroni ją przed działaniem warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu, czy śniegu.

Daszki i balustrady produkowane są z bardzo odpornego szkła hartowanego. Montowane są do ścian budynku lub do boku schodów, na wspornikach ze stali nierdzewnej. Ich liczba zależy od wymiarów konstrukcji. Dzięki takim stylowym dodatkom łatwo jest nadać budowli, jak i wnętrzu, elegancki i nowoczesny charakter. Daszki szklane oczyszczają się samoczynnie, podczas opadu deszczu, dzięki czemu nie wymagają dodatkowej konserwacji. Do renowacji balustrady możemy użyć tych samych środków, co do zabezpieczenia i mycia okien.

tel.: + 48 25 632 85 57
tel.: + 48 664 054 099
tel.: + 48 696 063 542
tel.: + 48 698 332 617

E-mail.: biuro@asstyle.pl

As-Style Siedlce, Mazowieckie © 2021. All Rights Reserved